Targi - eventy - Konferencje

            Doświadczenie w branży targowej zdobywamy od 2008r. Projektujemy i budujemy stoiska w Polsce jak i w całej Europie. Montaż grafiki i banerów wielkoformatowych, ramp oświetleniowych, aranżacja, przestrzenie ekspozycyjnej czy strefy dla zwiedzających to dla nas codzienność.
        Świadczymy usługi związane z zabudową stoisk indywidualnych z płyty, systemu Maxima, oraz zabudowy w systemie Octanorm. Dysponujemy własnym sprzętem oraz montujemy stoiska ze sprzętu klienta. Zajmujemy się kompleksową usługą zabudowy targowej jak i wypożyczaniem poszczególnych elementów  wyposażenia takich jak: meble, telewizory, stojaki na tv, oraz  oklejaniem, produkcją grafiki i wiele innych. Skupiamy się głownię na mniejszych projektach, dzięki czemu, jesteśmy konkurencyjni cenowo. Prócz budowy stoisk zajmujemy się organizacją targów, eventów i kongresów od strony technicznej oraz logistycznej. 
        

 

Pandemia pokrzyżowała nasze projekty i plany związane z wystawiennictwem, i zmusiła do podjęcia nowych działań. Obecnie próbujemy wrócić do świata targów i staramy się o to, by nasi klienci oczekujący nowoczesnych rozwiązań ekspozycyjnych mieli możliwość prezentacji swoich pomysłów i produktów w sposób innowacyjny, wykraczający poza utarte schematy. Byliśmy, jesteśmy i będziemy gotowi na Wasze pomysły, sugestie i wskazówki. To dzięki Wam rozwijamy się i stajemy się bardziej kreatywni.
           Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii poniżej, gdzie możecie zobaczyć nasze realizacje, oraz projekty przy których braliśmy udział. Zapraszamy również do kontaktu, rozmowy i współpracy.

Galeria